O_nas_nutrego

Kdo jsme

Společnost Nutrego je česká společnost, která byla založena v roce 2018 a je plně pod správou akciové společnosti Charing Cross Scientific.

Produktové portfolio společnosti Nutrego tvoří vysoce kvalitní produkty klinické výživy, které mají přesně definované složení a dokáží pomoci při různých zdravotních stavech a onemocněních. Klinická výživa Nutrego je určena pro pacienty s onkologickým onemocněním, pacienty s poruchou příjmu potravy, pacienty před chirurgickým výkonem a po operacích gastrointestinálního traktu. A v neposlední řadě je určena i pro geriatrické pacienty.

Kde se naše produkty vyrábí

Nutrego produkty se vyrábí v oblasti pod Orlickými horami, konkrétně v Opočnu, kde jsou moderní výrobní linky známého mlékárenského závodu Bohemilk a.s. s kapacitou vyrábět nejen kvalitní mléko, ale celou řadu dalších produktů. 

Bohemilk a.s. - mlékárna Opočno má bohatou historii od roku 1936 ve výrobě mlékárenských výrobků, ale i dětské kojenecké výživy. Výrobní kapacity podniku jsou neustále drženy v nejvyšší kvalitě včetně certifikací na kojeneckou a klinickou výživu. Vyrábí se zde i celá řada známých produktů nesouvisejících přímo s mlékárenským průmyslem.